Jälleenmyyjät

Tehdasmyynti

 

Alucat Sales, Ylöjärvi

www.alucat.fi

 

MYYNTI

 

Kalle Konttinen

kalle@alucat.fi

tel. +358 407 408 364

 

Ahvenanmaa, Ruotsi

 

Catamaranboats Åland, Maarianhamina

www.alucat.fi

 

MYYNTI

 

Mikael Konttinen

mikael@alucat.fi

tel. +358 408 516 375

 

Etelä - Suomen alue

 

Uusimaa, Varsinais - Suomi, Kymenlaakso

 

Alucat Sales, Siuntio

www.alucat.fi

 

MYYNTI

 

Esa Ylimaula

esa@alucat.fi

tel. +358 505 381 267

 

Keski - Suomen alue, Itä - Suomen alue

 

Pirkanmaa, Keski - Suomi, Satakunta, Kanta - Häme, Päijät - Häme, Etelä- Karjala, Pohjois - Karjala, Etelä - Savo, Pohjois - Savo

 

Alucat Sales, Ylöjärvi

www.alucat.fi

 

MYYNTI

 

Kalle Konttinen

kalle@alucat.fi

tel. +358 407 408 364

 

 

Länsi - Suomen alue 

 

Kokkolan - Raahen seutu

 

Ocean Dealers Ab Oy, Larsmo

www.oceandealers.fi

 

MYYNTI

 

Frank Thylin

frank.thylin@oceandealers.fi
tel. +358 505 424 620

 

Vaasan - Pietarsaaren seutu
Ruotsi - Tukholman lääni

 

Catamaranboats Vaasa, Maksamaa (Vöyri)

www.catamaranboats.one

 

MYYNTI

 

Michael Nybäck

michael.nyback@netikka.fi

tel. +358 407 751 178

 

 

Pohjois - Suomen alue

 

Pohjois - Pohjanmaa + Kainuu + Lappi

 

Alucat Sales, Rovaniemi

www.alucat.fi

 

MYYNTI

 

Olli Nurmela

olli@alucat.fi

tel. +358 407 189 573

 

 

 

ESTONIA

 

Kalastus.eu

Pärnu

+372 533 25055

alucat@kalastus.eu

 

 

GERMANY

 

Seenland Motors

Senftenberg

+49 357 3147995

info@seenland-motors.de

seenland-motors.com

 

 

USA

 

Alucat Catamarans USA, Inc.

Florida

+1 (561) 541-8382

alucatcatamarans@gmail.com

alucat.us

 

 

International Sales

 

Please contact to:

info@alucat.fi

 

 

 

Haemme lisää jälleenmyyjiä kaikkialle maailmaan. Jos yritystänne kiinnostaa ALUCAT -veneiden jälleenmyynti, pyydämme ottamaan yhteyttä!
  

                                  
Yhteyshenkilö

 

Kalle Konttinen

kalle@alucat.fi
tel. +358 407408364