Jälleenmyyjät

Ahvenanmaa

 

Alucat Åland

 

MYYNTI

 

Mikael Konttinen

mikael@alucat.fi

tel. +358 408 516 375

 

 

Etelä - Savo

 

KoneVeturi Oy, Savonlinna

www.koneveturi.fi

 

MYYNTI

 

Taisto Pitkänen

myynti@koneveturi.fi

tel. +358 442 752 070

 

 

Etelä - Suomi + muu Suomi

Pirkanmaa + Uusimaa + Varsinais - Suomi + Kanta - Häme + Päijät - Häme + Kymenlaakso + Etelä- Karjala + Pohjois - Karjala + Keski - Suomi

 

Alucat Sales, Ylöjärvi

www.alucat.fi

 

MYYNTI

 

Petri Konttinen

petri@alucat.fi

tel. +358 400 632 484

 

Kalle Konttinen

kalle@alucat.fi

tel. +358 407 408 364

 

Pohjois - Suomi

Pohjois - Pohjanmaa + Kainuu + Lappi

 

Alucat Sales

www.alucat.fi

 

MYYNTI

 

Olli Nurmela

olli@alucat.fi

tel. +358 407 189 573

 

Pohjanmaa

 

Kokkolan - Raahen seutu

 

Ocean Dealers Ab Oy, Larsmo

www.oceandealers.fi

 

MYYNTI

 

Frank Thylin

frank.thylin@oceandealers.fi
tel. +358 505 424 620

 

Vaasan - Pietarsaaren seutu

 

Alucat Marketing, Maksamaa (Vöyri)

 

MYYNTI

 

Michael Nybäck

michael.nyback@netikka.fi

tel. +358 407 751 178

 

 

Pohjois - Savo

 

 

Kuopion Venevälitys, Kuopio

www.venevalitys.com

 

MYYNTI

 

Pauli Rämä

pauli.rama@venevalitys.com

tel. +358 400 372 232

 

 

Satakunta

 

Jussin Moottori- ja Laitehuolto, Pori

 

MYYNTI

 

Juha Dahlman

juha@jussinmopoauto.fi

tel. +358 400 590 412

 

 

 

 

 

 

 

 

Haemme lisää jälleenmyyjiä Suomeen ja muihin pohjoismaihin. Jos yritystänne kiinnostaa ALUCAT -veneiden jälleenmyynti, pyydämme ottamaan yhteyttä!
                                    
Yhteyshenkilö

Petri Konttinen

petri@alucat.fi
tel. +358 400 632 484